Inteligentny dom Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Inteligentny dom Wrocław

Dzięki nowoczesnej metod można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową albo same nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który steruje się całym domem, potrafi istnieć dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak daleko dzieli się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a potem szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest obowiązkowym błędem!

Jak pokazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest nieocenione dla środowiska naturalnego nie ale ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale oraz ze powodu na pomoc ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a też z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, otwartych na targu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na droga, nawet jak jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości tej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W obecny sposób w wszelkiej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest bezpieczny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega raczej na ostatnim, że pewne procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy i pozostałe udogodnienia oraz akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bycie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w budynku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że gość jest w byciu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak dobry jest bliski pies (w obu przypadkach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), zatem o pamiętać kilku rzeczach, które odbędą nasz nowy dom miejscem znacznie dużo delikatnym dla czworonoga. Stąd też o poświęcić swój wolny czas na przemyślanie rozplanowanie wszystkich obiektów w obrębie domu i pewne zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i zdobyć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i uczyć system razem ze Ważna stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie ponad wieloma różnymi urządzeniami, jakie będzie można spokojnie dołączyć do sieci, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie albo w sukcesu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w ogrodzie bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera ta istnieje tyle dobra, że może skutkować niezależnie z tego lub korzystamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome lub same nie. Rozwój technologiczny przydałby się do powstania takich systemów inteligentnego domu, które dają szybki montaż, i przy obecnym są prostą i dobra metodą kontrolowania tego, co aktualnie dzieje się w lokalu. Dzięki temuż znacznie urządzeń i będzie mogło być badany zdalnie bądź sterowany przez AI. Technologia smart home nie musi wiązać się a tylko do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może wziąć wielką popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w czasu 10 lat powstaną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy zawierać się z jakimiś problemami, które potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie wznosi się z budów czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu i z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co znacznie wszystkie kamery zainstalowane w zakładu mają okazja również podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w znanym domu chociażby w sezonie swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a jeszcze zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w wieżowcu a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która przemawia na zaletę takich rozwiązań, istnieje dodatkowo to, że systemy inteligentnych domów idą na zrobienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wnętrze zakładu w tak rozwiniętą metodę to trudny temat, lecz toż tylko marzenie i wszelka przestrzeń że stać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niewielkim kosztem możemy napawać się komfortem jaki zostawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po zmienieniu go w system „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest ponad sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych elementów a co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w forma ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki cel rozwoju przyjmie w perspektyw technologia smart home, już dzisiaj jest ona kuszącą ofertę dla kobiet ciążących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale też odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temu sporo spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne niewątpliwie są energooszczędne, tak teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również fizycznym), które działa na obecność lub lukę w miejscach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To więcej sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z pomieszczeń w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia komponują się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich instalacja nie jest otwarta dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną z najistotniejszych korzyści, jakie daje instalacja w domu tego sposobie organizmu będzie więc, że przy użyciu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w zakładzie. Inteligentne być potrafią się te szczególnie ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej popularne elementy, działające w dostosowaniu domu pod własne potrzeby. Pomimo ten jeden czujnik (i po dokonaniu odpowiednich miejsc), potrafi nie tylko włączyć światło, ale te uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w otoczeniu wejścia cele i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną stronę tego poradnika , dotyczącą projektowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że zgodnie z poradami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie rezygnujmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym staje się bardziej wytrzymały na zlecenie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O także przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które brane są przez duże firmy na targu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na okresy. Słowem tym charakteryzuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było poruszać nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź i komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stało się otwieranie i zwiększanie systemu, zaś więc spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy zajmować się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który chwali się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze przygotowany, jest usunięcia z odległych krajów ma kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie a we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt stanowi jakaś- zdradzil zone, krok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci zaś nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny budynek w oparciu o dania polskiej spółki Ampio

Chciałbym zbudować w nim nieco # inteligentnydom Co zasada w większości stanowi on już gotowy, czyli nie mam okazje jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale uważam że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na latanie ponad 100 nowych produktów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale również możemy zobaczyć, czy zostawiło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jako wysoce realna jest integracja oświetlenia rodzie z pozostałymi instalacjami; w działalności świadczy to, że np. uruchomienie danej części może składać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze więcej pań planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i poświęcić swój wolny czas, by móc samemu wykonać taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem odbywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może wykonać samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie iż to odpowiednio nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zakończy się po tymże jakże będziemy w ośrodku – właściwie będzie wyglądało spędzanie w domach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest narzędziem oryginalnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w niezwykle łatwej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i forma dotyczy zaledwie kilka sekund, a nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w swoim domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Hubert 2018-09-10

Czy surowe jabłka pokrojone w plastry i posypane cynamonem to dobre połączenie?, bo smakuje to rewelacyjnie

noavatar.png
Grzesiek 2018-09-11

W tym przypadku może pomóc spożywanie posiłków o niskim indeksie glikemicznym. Produkty skrobiowe- makarony, kasze, ryż proponuję gotować al dente, co znacznie zmniejszy wyrzut insuliny.Pozdrawiam

noavatar.png
Remigiusz 2018-09-11

Kasiu, przyznam szczerze, że z początku sceptycznie podchodziłam do aplikacji.. 😉 zawsze przy płytach i jakoś nie mogłam przekonać się do ćwiczeń z telefonem. 😉 końcu spróbowałam i koniec..przepadłam. 😉Meeeeega aplikacja! :*

noavatar.png
Edward 2018-09-11

Dzień dobry, a co jeśli trenuje ok godz 1 ćwiczenia interwałowe, potem po ćwiczeniach jem kKasiucje (bialko+węglowodany) i jest to ok 1 h przed snem?Pozdrawiam

noavatar.png
Michalina 2018-09-11

Czy tylko my mamy ten problem, że wiórki kokosowe trzeba mielić… i mielić… i mielić między zębami?Z tego powodu nie mogliśmy się przekonać do kulek mocy.Ale wprowadziliśmy drobną modyfikację: wiórki mielimy w młynku do kawy do gładkiej konsystencji. Teraz masę kulkową łatwiej ulepić, w razie potrzeby można dodać trochę więcej zmielonych wiórków. Na zewnątrz można obsypać niezmielonymi wiórkami. A do środka dać całego migdała.I tak zostaliśmy fanami kulek mocy!

noavatar.png
Mieczysław 2018-09-11

zamówiłam i czekam ! <3

noavatar.png
Seweryna 2018-09-11

Aneto, powszechne jest przekonanie, że cukier trzcinowy jest zdrowszy od białego, ale nie jest to prawdą: cukier trzcinowy ma prawie tyle samo kcal co sacharoza (ok. 1 kcal w 1 g), a przy tym ma większy indeks glikemiczny: c. trzcinowy – 1 , c. biały – 1 . Ja polecam stewię: 0 kcal i 3!

noavatar.png
Hugona 2018-09-11

Cudowna sportowa aplikacja, dieta, w sumie , raczej program zywieniowy, o przepisach czy to w ksiazkach czy n’a blogu nie wspomne. Polecam wszystkim niedowiarkom, bo tez kiedys nim bylam. I lapy w gore, ze sie nie myle. 🤸‍♀️😘🙋‍♀️🥇🏋️‍♀️

noavatar.png
Grześ 2018-09-11

Tak obserwuje, że jest pani specjalistką w kwestii dzieci. Na pewno wyrośnie na sportowca. Nie ma innego wyjścia. I będzie żyła sto lat. Bo mama dba o jej zdrowe nawyki żywieniowe. Pozdrowienia.

noavatar.png
Salomea 2018-09-11

Dziekuje za przepis dla dzieci.

noavatar.png
Ludomiła 2018-09-11

Mozna kupić w kapsulkach na stronie ekamedica, ja stosuję go juz od jakiegos czasu i daje super efekt

noavatar.png
Sylweriusz 2018-09-11

Pani bardzo lubię szpinak ale wyczytałam, że żeby organizm skorzystał z jego właściwości odżywczych trzeba umieć łączyć go z odpowiednimi składnikami. Podobno przez szczawiany znajdujące się w szpinaku trzeba go łączyć z np. mlekiem, serem ricotta, śmietana, bo w przeciwnym razie szczawiany „zniszczą” wapń z kości, czy to prawda ? czym łączyć a z czym nie łączyć szpinaku ?

noavatar.png
zbyszek 2018-09-11

Z całym szacunkiem tekst o niczym.Skoro jest tytuł „Nawyki” to wypadałoby napisać jak je np. wyrobić

noavatar.png
Honorata 2018-09-11

Ja robię sama,po prostu miksuję kaszę jaglaną i gotowe.

noavatar.png
Mirabella 2018-09-11

Ja bardzo często kuuje mango, ponieważ to jest jeden z dziesięciu moich ulubionych owoców

noavatar.png
Iryda 2018-09-11

Czy te ćwiczenia mogą wykonywać osoby które mają problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa?

noavatar.png
zuza 2018-09-11

czesc. nie obchodzi mnie to wszystko – dieta sport… ogladam tylko zdjecia, bo jestes piekna kobieta. pozdrawiam

noavatar.png
Liliana 2018-09-11

Już niedługo będzie taka możliwość

noavatar.png
Izaura 2018-09-11

Polecam rodzynki, śliwki suszone lub inne suszone owoce

noavatar.png
Bernardyna 2018-09-11

Bardzo dobry wpis. Nawyki żywieniowe kształtują rodzice i od nich zależy czy dziecko będzie piło wodę i jadło warzywa i owoce. Nawyki można zmienić też i później. Gdy dziecko w mojej rodzinie zachorowało na cukrzycę typu 1 to w odstawkę poszły słodycze, soki i słodkie napoje. Wiadomo że nawet przy cukrzycy od czasu do czasu można pozwolić dziecku na coś słodkiego (inaczej samo bez kontroli będzie jadło) ale te podstawy żywienia są niezbędne. Strasznie się dziwię jak mi dziecko opowiada co inne dzieci przynoszą na drugie śniadanie (slodkie) do szkoły. Najłatwiej jest dziecku wrzucić batonik. Pozdrawiam!

noavatar.png
Adolfa 2018-09-16

A dokładnie z czym są te placuszki oprócz kaszy gryczanej 1 „wszystko”) i co dodajesz aby nie rozpadły się na patelni

noavatar.png
Krystiana 2018-09-17

Nie jestem zwolennikiem kawy ze względu na to, że wypłukuje magnez. Ale każdy robi jak chce. Być może w kawie jest coś co sprzyja organizmowi.

noavatar.png
Maciuś 2018-09-17

Oh <3 uwielbiam koktajle! najpyszniejsze na całym świecie! mnie inspirujesz. Moje ulubione smaki to połączenie maliny, kiwi, pomarańczy i wody mineralnej id'eau. Z dodatkiem nasion chia i płatków migdałowych. Tak, wiem nietypowe, ale tak lubię <3 podziw, jak sobie radzisz teraz! tak dalej!

noavatar.png
zuzia 2018-09-17

Chlebek wszystkim smakował, nawet mojemu 1 -miesięcznemu maluchowi????

noavatar.png
wladyslaw 2018-09-17

Ja robie i zabieram do pracy, pycha sa te kulki szczegolnie w okresie ziomowym, kiedy jest apetyt na cos kalorycznego

noavatar.png
Nadzieja 2018-09-17

Co to jest ten proszek zasadowy? sie z tym nie spotkalam?

noavatar.png
Bernard 2018-09-17

Zrobiłam wczoraj, trochę się bałam. Dałam troszkę mniej niż 1 wiórek, bo wydawało mi się, że już za dużo i za sucha masa się robi. Kulki łatwo się formowały, ale równie łatwo rozpadały np. po naciśnięciu ich. Na szczęście po paru godzinach w lodówce stwardniały i nie rozpadały się. Co do polewy trzeba szybko mieszać, podgrzewać tylko chwilę i od razu dekorować kulki, wtedy jest płynna potem szybko gęstnieje. Jestem zachwycona, córka zajada. Tak się cieszę. Następnym razem będę wsadzać migdał do środka pozdrawiam! :*

noavatar.png
toska 2018-09-17

Kasiu skąd się bierze celluit? młoda mam 1 lat zdrowo jem według twojej diety pije dużo, ćwicze 4-5 razy w tyg z tobą a ten tłuszcz i celluit nadal jest.Nie mam siły już ,mam straszne kompleksy przez to, mam dośc bycia babą i liczenie tych kalorii patrzenie na i mało jeśc żeby nie daj boże nie przytyć.Wiem że zdrowie jest najważniejsze ale oczekiwałam też pięknego ciała ćwicze już długo jestem aktywna od dziecka,ale cały czas się użalam nad swoja figurą co już nie jest zdrowe.Faceci mają łatwiej,nie chcę być kobietą:( proszę:(

noavatar.png
Nela 2018-09-17

Kasiu, czy jest jaki sposób żeby zwykłe naleśniki również były zdrowe? Pozdrawiam.

noavatar.png
Pamela 2018-09-17

Cieszę się 

noavatar.png
Herkules 2018-09-17

wlasnie jestem po pierwszej porcji… ta zupa jest obledna!!! moglabym ja jesc codziennie!

noavatar.png
Cezaryna 2018-09-17

Kasiu, na twojej diecie wyklucza sie nabial,ja musze zrezygnowac rowniez z jaj. zastanawiam sie czy nie zabraknie w mojej diecie wapnia? prosze o odpowiedz, i pozdrawiam

noavatar.png
Raisa 2018-09-17

Kasiu,Bardzo brakuje mi informacji głosowych jak wykonać poprawnie ćwiczenia rozciągające w aplikacji (tak jak jest to przy rozgrzewce i główniej części treningu) Może dodasz też swoje programy do aplikacji np. karate cardio military i trening dla par?

noavatar.png
Damian 2018-09-17

a co zamiast kurek, nie lubię ich, a i moze dzieci by zjadły

noavatar.png
Kalinka 2018-09-17

Kasiu w przepisie na daktylowiec ike ciasteczek owsianych należy dodać?Pozdrawiam i dziękuję za kokejne świetne przepisy 😊

noavatar.png
Honoriusz 2018-09-17

Hej 😉 te treningi mocno obciążają tańczyłam no i niestety miałam kontuzję. Wiem, kiedy powinnam przestać i czego nie wykonywać, jednakże zanim kupię płytę chcę się upewnić, że znajdę na niej coś dla siebie

noavatar.png
Galfryd 2018-09-17

Polecam miksture. Słoneckiego. Widziałam, że masz wystąpić w reklamie. Wiesz może, że antyperspiranty tego typu są niezdrowe dla organizmu?? stosowanie ałunu, albo innych naturalnych dezodorantów

noavatar.png
Konrada 2018-09-18

hej !Chętnie skorzystam z takiego oczyszczKasia super porada.P.S. ile masz wzrostu ? bo ja mam 1.1 i wydaje mi się że dziwnie wyglądam w podkKasiunówkach bo mam krótkie nogi, a na wyglądają świetnie !

noavatar.png
Izolda 2018-09-18

Karmię piersią od 8 miesięcy i na wielu forach czytałam że jagody goji nie są wskazane… moje pytanie brzmi są całkowicie zakazane czy można spożywać ale w minimalnej ilości?

noavatar.png
Malina 2018-09-18

Ale pyszności! nie jest takie trudne jak się wydaje 😉

noavatar.png
wlodzislaw 2018-09-18

A czym można zastąpić kurki w tym przepisie?

noavatar.png
Ksawery 2018-09-18

Jeśli nie posiadama mąki kukurydzianej ani ryżowej zato mam kokosowa to ile mogłabym jej dać? czy nie popsuje to przepisu?

noavatar.png
witalis 2018-09-18

Kasiu, czyli lepiej węglowodanowe śniadKasia wykluczyć?

noavatar.png
Mirosława 2018-09-18

nie łączyć, wafle ryżowe i pieczywo wasa to też węglowodany 🙁

noavatar.png
Bogdana 2018-09-18

ja piję taką kawę w weekendy:) zostawiam sobie przyjemność picia tej kawki na sobotę i niedzielę bo dobrym śniadanku, kiedy człowiek ma więcej czasu na celebrowanie śniadKasia :)))) pozdrawiam <3 jakie mleko kokosoweKasiu używasz?

noavatar.png
Delfin 2018-09-18

Kasiu,podaj proszę wymiary blachy Pozdrawiam!

noavatar.png
Falibor 2018-09-18

Cudooo, prze-smaczny Pani jestem z od końca czerwca/początku lipca. Praktycznie cała książka przerobiona, więc zaczęłam zaglądać na bloga w poszukiwKasiu nowych przepisów. Uwielbiam muszę powiedzieć, że czuję się wyśmienicie!!! Liczę na spotkanie z w przyszłości i oczywiście podpisanie książki by. Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Kornel 2018-09-18

Dziękuję 😉 i na tym nie kończę 😉

noavatar.png
Nierod 2018-09-18

Np. masłem klarowanym.

noavatar.png
Maciek 2018-09-18

Pani />Zadna skrajnosc nie jest zdrowa!Zadna!To ze dziecko zje loda to przywilej dziecinstwa. Ile razy w roku zabiaramy dzieci na te przyslowiowe lody? 1 ? 1 ?To jest dziecinstwo.Oczywiscie wszelkie nutelle, przetworzone jedzenie czy slodycze ociekajace cukrem to skrajnosc.Popatrzmy jednak na.Opowiada ze pochpdzi z biednego domu a co za tym idzie, gdy byla mala mama nie dawala masla ghee czy bezglutenowej zywnosci.Zapewne zjadala drozdzowki czy inne smakolyki tamtych lat.Dzis jest piekna, zdrowa i madra kobieta. Ale mama pozwolila byc szczesliwym, normalnym dzieckiem!Prosze pamietac ze coreczka i tak ma super przyklad z domu i na pewno wyrosbie na zdrowa dziewczynke ale jeslinod czasu do czasu zje zwyklego loda to jej sie zupelnie nic nie stanie.Umiar i zdrowy balans to podstawa.Milego dnia!

noavatar.png
Bazyla 2018-09-18

Muszę zrobić mojej córci. Tylko czy brokul i cukinia ugotowana czy surowa?

noavatar.png
Cezaria 2018-09-18

mleko nie jest pokarm dla nas!

noavatar.png
Remigiusz 2018-09-18

Dobry wpis, bo mala jest świadomość na ten temat. A przecież 1 % odporności bierze esie z przewodu pokarmowego i dbanieo nią to podstawa!

noavatar.png
Delfin 2018-09-18

Świetny pomysł na przystawkę a dzisiaj mam gości więc zabieram się do przygotowań

noavatar.png
Józef 2018-09-18

Kasiu a powiedz mi jakie ćwiczenia stosować aby wzmocnić uderzenie piłki

noavatar.png
Marika 2018-09-19

Pychaaaaaa <3

noavatar.png
Raisa 2018-09-19

Bardzo dobry wpis. Nawyki żywieniowe kształtują rodzice i od nich zależy czy dziecko będzie piło wodę i jadło warzywa i owoce. Nawyki można zmienić też i później. Gdy dziecko w mojej rodzinie zachorowało na cukrzycę typu 1 to w odstawkę poszły słodycze, soki i słodkie napoje. Wiadomo że nawet przy cukrzycy od czasu do czasu można pozwolić dziecku na coś słodkiego (inaczej samo bez kontroli będzie jadło) ale te podstawy żywienia są niezbędne. Strasznie się dziwię jak mi dziecko opowiada co inne dzieci przynoszą na drugie śniadanie (slodkie) do szkoły. Najłatwiej jest dziecku wrzucić batonik. Pozdrawiam!

noavatar.png
Ludgarda 2018-09-19

Na zdrowie:)

noavatar.png
waldemat 2018-09-19

Będę pisała na ten tematpozdrawiam

noavatar.png
walenty 2018-09-19

Kasiu, nie wiem czy pisałaś już o tym wcześniej, ale czy znasz jakieś warte polecenia książki dotyczące diety przy problemach z tarczycą?

noavatar.png
Halka 2018-09-19

Kasiu w jakiej cenie jest badanie microflora scan w klinicę vitaimmun? kiedy będzie przepis na to ciacho z musem co jadła twoja przyjaciółka;D

noavatar.png
Smyslaw 2018-09-19

Kasia a co sądzisz na temat że w okresie jesienno-zimowym warto również po nią sięgać. Tylko czy to tak zdrowo brać tyle witamin, jeśli bierze się witamine 1 i witamine.

noavatar.png
tobiasz 2018-09-19

Nie jestem pewna czy czytelniczki są świadome co to znaczy dobre źródło e przypadku kurczakow. Sama jestem zdziwiona jak duzo ludzi nie wie w czym problem z kurczakami ? nie mówiąc juz o tym jak mało sklepow ma kurczaki eko-wolnochodzące, nawet w moze mozna się poratowac indykiem? ?

noavatar.png
urszula 2018-09-20

Wydaje mi się że najtrudniej jest zacząć. W sumie jestem tego nawet pewny, bo zaczynałem już setki razy, ale zawsze równie szybko kończyłem? napisałabyś jak się nie poddać w tych pierwszych tygodniach? się zmotywować?

noavatar.png
zacheusz 2018-09-20

Cześć;)A tą mąkę kasztanową można zastąpić czymś innym?Dziękuję.P.S reklama superowa;D jesteście mega fajni i pozytywni;D

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-20

Można kupić w internecie masła orzechowe,które zawierają w składzie wyłącznie orzechy laskowe lub np.nerkowce bez żadnych innych dodatków.Takie są najlepsze

noavatar.png
Maksymian 2018-09-20

Jakie inne mleko roślinne zamiast kokosowego pani poleca?

noavatar.png
Alfons 2018-09-21

A jaką wodę polecasz pić najbardziej?

noavatar.png
Greta 2018-09-21

Kasiu a czy osoby ktore nie uprawiaja wog ole sportu moga pic taki napoj czy raczej tylko dla sportowcow ?

noavatar.png
Sydoniusz 2018-09-21

Ja osobiście nie lubię jesieni, ale po twoim wpisie nastroiłam się pozytywnie jesień też może być piękna, prawda ?

noavatar.png
Erwin 2018-09-21

Oj dziękuję ślicznie wpadłam na ten pomysł już po wpisie i przeszukałam bloga, ale dzięki za odzew. Wyglądają dobrze, jutro może uda mi się kupić mąkę to w weekend spróbuję zrobić. Wyglądają bardzo przyzwoicie i smakowicie. Ale na wigilię myślę raczej o pierogach wytrawnych. Także w tej wersji ciasto raczej nie będzie się nadawać. Ciekawa jestem jak smakuje ciasto z tej mąki ale bez przypraw korzennych. Jeszcze mam jedno pytanie: czy można by było zamrozić takie pierogi?

noavatar.png
Bożena 2018-09-21

Witam. Tydzień temu złożyłam zamówienie na kilka produktów, płatność była natychmiastowa, ale nadal nie otrzymałam żadnego potwierdzenia. Pisałam już w zakładce pisałam na fb, ale nadal nie mam odpowiedzi. Gdzie mogę się dowiedzieć, co się stało z moim zamówieniem?

noavatar.png
teodora 2018-09-21

Również dołączam się do postu. Co należy jeść, aby zmniejszyć problemy skórne? że dermatolog nie był w stanie mi pomóc.. jakiś czas temu, jadłam kilka ogórków kiszonych dziennie (1-3) + do tego przyjmuję wit. C w tabletkach. Zauważyłam lekką poprawę, ale kiszone ogórki ze względu na zawartość soli zatrzymują wodę w organizmie i byłam nieco napuchnięta.. Produktów mącznych raczej się wystrzegam, jem ciemne pieczywo, warzywa, owoce, piję dużo wody niegazowanej. Czasem ulegnę słodyczom coś doradzisz? choć z tego, co widać nie masz problemów z cerą. Z góry dziękuję za odpowiedź! pozdrawiam

noavatar.png
Oktawian 2018-09-22

na biurku w pracy zawsze mam butelkę cisowianki. W ciągu pracy ją wypiję, a później jak w domu jestem to jeszcze litr wypijam .

noavatar.png
zenon 2018-09-22

Ma extra bloga. Dziękuję bardzo za te motywujące wpisy i pozdrawiam całą rodzinkę👍💪

noavatar.png
Izka 2018-09-22

Oczywiście:)

noavatar.png
Łucjan 2018-09-22

Drogie Mam plyte i wykonuje sobie codzinnie cwiczenia. Mam takie male pytanie… czy powtarzacie trening np. dla 2 trymestru 2 razy? wykonuje go raz i potem strechning. Czy to nie za malo?Pozdrawiam

noavatar.png
Bohdan 2018-09-22

Nie, tylko na płycie

noavatar.png
Cyryl 2018-09-22

Ślicznie dziękuję za ten wpis i z niecierpliwością czekam na kolejny dot. pielęgnacji włosów i skóry:)))))Moc serdeczności:)))))))

noavatar.png
Emeryk 2018-09-22

Czas na pyszną zupę po wczorajszych warsztatach w 🤩🧡

noavatar.png
Eustacjusz 2018-09-22

Przepyszny, zrobiłam i nie pożałowałam! że nie ma opcji dodKasia zdjęcia do komentarza. Pozdrawiam,

noavatar.png
Dobiesława 2018-09-22

Cieszę się 

noavatar.png
Rafal 2018-09-22

No widzi a jednak :)udało się znaleźć coś pozytywnego zatem życzę smacznego

noavatar.png
Herman 2018-09-22

A ja powiem, że reklama mi się podobała ; />Byłem zaskoczony ale pozytywnie, i uważam, że wyszło bardzo naturalnie i fajnie. Dużo pozytywnej energii i wyważonego poczucia humoru.

noavatar.png
Nestor 2018-09-22

WspKasiały, zdrowy i prosty przepis. Pozdrawiam

noavatar.png
Rodomil 2018-09-22

Zależy od temperatury.Jest w postaci stałej.

noavatar.png
Marcjusz 2018-09-22

Dołączam do pytKasia, pozdrawiam

noavatar.png
Florenty 2018-09-22

ja piję taką kawę w weekendy:) zostawiam sobie przyjemność picia tej kawki na sobotę i niedzielę bo dobrym śniadanku, kiedy człowiek ma więcej czasu na celebrowanie śniadKasia :)))) pozdrawiam <3 jakie mleko kokosoweKasiu używasz?

noavatar.png
Danka 2018-09-22

Najlepiej około 8 godzin

noavatar.png
Maryla 2018-09-23

Czy treningi z aplikacji mozna laczyc?

noavatar.png
patrycja 2018-09-23

Właśnie uciekłam drugi raz na prośbę mojej 8-letniej córki. Wszystkie składniki wg przepisu. Jest rewelacyny. PYCHA!

noavatar.png
teodoryk 2018-09-23

Czy wiadomo coś o tym czy herbatę detox (którą polecasz) można pić w ciąży?

noavatar.png
Leonard 2018-09-23

Nasionami chia lub siemieniem lnianym. Pisałam o tym kilka razy 😉

noavatar.png
Justyn 2018-09-23

Czym mogę zastąpić olej kokosowy?

noavatar.png
Ciesław 2018-09-23

Lubię gdy punktujesz w postach to co chcesz przekazać☺️łatwiej to przytoczyć. Osobiście dziękuję za post 😍👍🙏Jestem aktualnie na etapie przemiany, gdzie z dnia na dzień staram się zwalczać złe nawyki (np. palenie papierosów). Ty „przybyłaś” do mojego życia w odpowiednim momencie i od tego czasu jesteś jedną z moim mentorów☺️ samych uśmiechów w tym dniu życzę

noavatar.png
ursus 2018-09-23

Na pewno ta tarta pojawi się na moim wigilijnym stole. Dziękuję za przepis.

noavatar.png
Kajetan 2018-09-23

Nie używałam jeszcze tego olejku ale zacznę! olejki bo działają i są bardzo wydajne. Używam olejku z czarnuszki na odporność, olejku z wiesiołka na moją problematyczną skórę czy oleju kokosowego do płukKasia ust

noavatar.png
waldek 2018-09-23

Super wskazówki. Dziękuję. Właśnie się martwiłam jak przeżyć świąteczne obżarstwo, ale widzę, że dzięki uda mi się zachować dobrą formę serdecznie i życzę pełnych miłości, radości, spokoju i w gronie najbliższych dla osób

noavatar.png
Romeo 2018-09-23

Fajny pomysł z tym faszerowanym bakłażanem chociaż raczej bym się nie zdecydował na śniadanie, prędzej jako dodatek do obiadu wiem czemu ale jakoś takie dKasia nie podchodzą mi z rana. Mam pytanie zauważyłem, że często używasz jarmużu. Czy w potrawach też jest dość kwaśny? mnie często tak jest i trochę przeszkadza mi to w smaku. Może w jakiś specjalny sposób go przygotowujesz ?

noavatar.png
Dawida 2018-09-24

Colostrum to preparat o niezwykle dobroczynnych właściwościach. Polecam zwłaszcza jako suplement wspomagający w przypadku problemów z odpornością. Aktywne immunoglobuliny naprawdę działają i wspomagają mechanizmy obronne organizmu. Także w przypadku np. problemów ze skórą atopową można osiągnąć zauważalną poprawę.

Zobacz więcej


foto
Skuteczne SEO

© 2018 Isapscourse.pl. All rights reserved.